KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14476393
nr 1447 6393
Oidentifierad konstnär. Vinter. Signerad Larsson, daterad -77. Olja på pannå, 58x47cm, yttermått inklusive ram: 62x50cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 7 februari 2022
kl 19:19:50
100 kr
150 kr